بهترین انیمشین های ۲۰۲۲ که منتظرشان هستیم

بهترین انیمشین های ۲۰۲۲ که در دیدمون منتظرشان هستیم

در طول دو سال گذشته و باتوجه به پیامدهای انتشار ویروس کووید ۱۹، دنیای سینما عمیقا تحت فشار قرار گرفت و تولید محصولات سینمایی با مشکلاتی مواجه شد. هرچند با شروع واکسیناسیون و رفع برخی از محدودیت‌های موجود در این زمینه، اوضاع آرام آرام رو به بهبودی می‌رفت که این بار سویه جهش یافته کرونا یعنی امیکرون (Omicron) باز هم زنگ خطر را به صدا درآورد.

بااین‌حال و با وجود خطر این‌گونه جدید، استودیوها همچنان امیدوار هستند که بدترین مشکلات را پشت سر گذاشته باشند. دراین بین دنیای محصولات انیمیشنی هم امیدوار است سال پیش رو زمانی مناسب برای درخشش دوباره باشد و درهمین راستا اولین فیلم هالیوودی که قرار است در سال ۲۰۲۲ در سینماها اکران شود، محصولی انیمیشنی از شرکت پیکسار با عنوان Turning Red «قرمز شدن» است که براساس اطلاعات موجود، در تاریخ ۱۱ مارس روانه سالن‌های سینما می‌شود. باتوجه به چشم‌انداز فعلی، به نظر می‌رسد که هیچ کدام از فیلم‌های برنامه‌ریزی شده برای سال آینده میلادی قرار نیست یک بار دیگر با تأخیر در اکران مواجه و انتشارشان به سال ۲۰۲۳ موکول شوند.

دیدیمون بهترین انیمشین های ۲۰۲۲ که منتظرشان هستیم

یکی دیگر از پلتفرم‌هایی که در ایام پاندمی کرونا، کارنامه‌ای موفق از خود برجای گذاشته و می‌توان ادعا کرد که نسبتا دربرابر پیامدهای شیوع ویروس محافظت شده، شرکت نتفلیکس است. همین مسئله باعث شده که شاهد دورخیز این شرکت برای پخش آثار انیمیشنی متعلق به خودش باشیم. به طوری که حداقل پنج پروژه این شرکت تحت رهبری فیلمسازان مؤلف و بزرگی همچون هنری سلیک و گیرمو دل تورو تولید شده‌اند.

در ادامه این مطلب با ما در زومجی همراه باشید تا نگاهی به بهترین انیمیشن های ۲۰۲۲ که باید منتظرشان باشیم بیندازیم و ببینیم که شرکت‌های مختلف قرار است با چه محصولاتی علاقمندان دنیای پر رنگ و لعاب انیمیشن‌ها را شگفت‌زده کنند.

00:03 DC League of Super Pets
02:40 Sonic: The Hedgehog 2
05:03 Puss in Boots 2: The Last Wish
07:22 Chip ‘N Dale: Rescue Rangers
09:16 Minions: The Rise of Gru
12:00 Around the World in 80 Days
14:01 Spider-Man: Across the Spider-Verse
16:23 Lightyear
18:12 King Tweety
19:35 The Bad Guys
21:55 Chickenhare and the Hamster of Darkness
23:50 Rabbit Academy
24:39 My Sweet Monster
26:51 Quixotes: The Heirs of La Mancha
27:48 Mia and Me: The Hero of Centopia
29:18 Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse
دکمه بازگشت به بالا